יום א'

יום ב'

יום ג'

יום ד'

יום ה'

יום ו'

שבת

ב

ו

ק

ר

07:30-08:30

פלדנקרייז

אביה

סטודיו דקל

07:15-08:15

פלדנקרייז

אביה

סטודיו דקל

08:30-09:30

עיצוב וחיטוב

טיראנה

סטודיו אלון

07:45-8:30

פילאטיס לפני העבודה

ענבר

סטודיו אלון

 07:15-08:15

פלדנקרייז

אביה

סטודיו דקל

08:00-09:00

בונה עצם

דנית/טיראנה

סטודיו אלון

8:30-9:30

Tabata hit core

מיטל

סטודיו דקל

8:30-9:30

Core conditioning & stretch

ורד בדוסה

סטודיו אלון

07:45-08:30

בטן, ישבן,

ירכיים

ענבר

סטודיו אלון

08:30-09:30

פילאטיס

קרן

סטודיו דקל

 

08:30-09:30

עיצוב דינאמי

ענבר

סטודיו אלון

08:30-9:30

עיצוב וחיטוב

כרמית

סטודיו אלון

08:00-09:00

Core fitness

ורד בדוסה

סטודיו דקל

08:30-09:30

מדרגה

דנית/טירנה

סטודיו אלון

08:30-09:30

פילאטיס

קרן

סטודיו דקל

08:30-9:30

עיצוב דינאמי

ענבר

סטודיו אלון

12:30-13:15

התעמלות במים

עינב

08:30-09:30

מתיחות

קרן

סטודיו דקל

08:30-9:30

פלדנקרייז

אביה

סטודיו דקל

08:00-08:50

TRX

שי וקסמן

סטודיו שקד

09:30-10:30

Pilates core and mor

מיטל

סטודיו דקל

 

08:30-09:30

פלדנקרייז

אביה

סטודיו דקל

 

 

09:00-09:45

התעמלות במים

שוש

 

09:00-09:50

בטן, ישבן

ירכיים

דנית/טיראנה

סטודיו אלון

09:30-10:30

עיצוב דינאמי

דנית/טירנה

סטודיו אלון

 

09:30-10:30

פילאטיס ומתיחות

ענבר

סטודיו אלון

 

09:30-10:30

פילאטיס ומתיחות

ענבר

סטודיו אלון

 

09:00-09:55

בלאנס ומתיחות

ורד בדוסה

סטודיו דקל

 

 

 

 

ש

ב

ת

 

 

ש

ל

ו

ם

 

 

 

 

 

 

10:00-11:30

יוגה קלאסית

שי

סטודיו אלון

 

 

ע

ר

ב

16:30-18:00

יוגה תרפיה

שי

סטודיו דקל

18:00-19:00

פילאטיס

קרן

סטודיו דקל

18:00-19:00

פילאטיס ומתיחות

ענבר

סטודיו דקל

17:00-18:00

בונה עצם

אורנה

סטודיו אלון

17:30-18:30

קיקבוקס

ארז

סטודיו דקל

10:00-10:45

התעמלות

במים

עינב

18:00-19:00 body  challenge

ארז

סטודיו אלון

19:00-20:00

פילאטיס

קרן

סטודיו דקל

19:00-20:00

עיצוב דינאמי

ענבר

סטודיו דקל

19:00 – 18:00

פילאטיס

מתחילים

דנית

סטודיו אלון

18:30-19:30

מתיחות

קרן

סטודיו דקל

11:30-13:00

יוגה תרפיה

שי

סטודיו אלון

18:00-19:30

יוגה קלאסית

שי

סטודיו דקל

19:00-20:00

פילאטיס מתקדמים

דנית

סטודיו אלון

18:15-19:00

Hit

אורלי מידן

סטודיו אלון

18:00-19:00

פילאטיס

קרן גרוס

סטודיו דקל

18:30-19:30

זומבה

ינית

סטודיו אלון

12:00-13:00

Body challenge

ארז

סטודיו דקל

19:15-20:45

קראטה

יאיר

סטודיו שקד

19:00-19:50

TRX

מירית

סטודיו שקד

19:15-20:15

בונה עצם

דנית

סטודיו אלון

19:00-20:00

מדרגה מתחילים

דנית

סטודיו אלון

19:30-20:30

פילאטיס

טיראנה

סטודיו אלון

 

19:00-20:00

ZUMBA

אורלי מידן

סטודיו אלון

20:00-21:00

בטן, ישבן, ירכיים

דנית

סטודיו אלון

19:15-20:45

קראטה

נוער+מבוגרים

יאיר

סטודיו שקד

19:00-20:00

זומבה

טיראנה

סטודיו דקל

19:30-20:30

Hit

נועה

סטודיו דקל

 

20:00-21:00

מתיחות

קרן

סטודיו דקל

20:00-21:00

אימון פונקציונלי

מירית

נשים בלבד

סטודיו דקל

20:00-21:00

עיצוב

יעל

סטודיו דקל

19:00-19:50

TRX

מירית

סטודיו שקד

20:30-21:30

פלדנקרייז

אביה

סטודיו דקל

 

20:00-21:00

עיצוב

כרמית

סטודיו אלון

21:00-22:00

פלדנקרייז

אביה

סטודיו דקל

21:00-22:00

מתיחות

יעל

סטודיו דקל

20:00-21:30

יוגה קלאסית

שי

סטודיו דקל

 

 

20:00-20:45

Surf Fitness

ורד

בריכה חורפית

20:00-21:00

ריקודי בטן

מתחילות

דליה

סטודיו שקד

 

 

20:00-21:00

פיטבול/דראמס

מירית

נשים בלבד

סטודיו אלון

 

 

 

 

 

20:00-21:00

ריקודי בטן

מתקדמות

דליה

סטודיו שקד